Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı: Siparişinizin ödemesini kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz. Alışveriş yaparken girmiş olduğunuz kart bilgileriniz SSL sertifikalı Sanal Pos sistemi ile şifrelenip bankaya iletilmektedir. Kart bilgileriniz benimhediyem.net yetkilileri dahil 3.kişiler ile kesinlikle paylaşılmamaktadır. SSL sertifikası bilgilerinizi şifreler ve güvenlik altına alır.

EFT / Havale: Vermiş olduğunuz ürün siparişinizin ödemesini EFT veya havale ödeme yöntemini kullanarak banka hesap bilgilerimize gönderebilirsiniz. Siparişinizin işleme alınıp ödemenizin hızlı bir şekilde onaylanması için lütfen 0533 500 06 12 numaralı whatsapp iletişim hattımızdan veya bilgi@benimhediyem.net e-posta adresimizden tarafımıza ödeme bilgisini yazarak ulaştırınız.

Kapıda Ödeme: Sipariş verdiğiniz ürünün ücretini, kargonuz geldiğinde kargo görevlisine yaptığınız ödeme şeklidir. Kapıda ödeme hizmetini sunan kargo firması standart kargo bedeli haricinde, para transferine aracılık ettiği için 'kapıda ödeme hizmet bedeli' adı altında ekstra 10 TL ücret almaktadır. Bu ücreti ödememeniz için kredi kartı veya banka eft/havale seçeneklerini tercih etmenizi öneririz.