Gönderim ve Kargo

Tarafımıza iletmiş olduğunuz siparişlerinizin ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün hazırlık sürecine başlanmaktadır. Ürünlerin kargoya verilme süreci ile ilgili bilgi, satın almak istediğiniz ürünün sayfasında açıklama olarak yer almaktadır. Detaylı bilgi almak isterseniz 0533 500 06 12 numaralı whatsapp iletişim hattımızdan veya bilgi@benimhediyem.net e-posta adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Ürünün kargoya teslim edilmesinden sonra siparişinizde belirtmiş olduğunuz adresinizde ürünün size teslimatı, kargo firmasının yoğunluğuna bağlı olup il ve ilçe merkezlerine 24-48 saat içerisinde ulaşmaktadır.

Siparişinizin size teslimatı sırasında lütfen paketinizi kargo görevlisinin yanında açınız ve üründe herhangi bir kırık veya hasar varsa, durumu kargo görevlisine bildirerek tutanak tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. Böyle bir durumda sizden herhangi bir şey talep edilmeden aynı üründen tarafınıza tekrar gönderi yapılacaktır.

Kişiye özel hediyelerde, siparişinizde baskı hatası, yazım yanlışı veya benimhediyem.net’ten kaynaklı herhangi bir hata var ise, 0533 500 06 12 numaralı whatsapp iletişim hattımızdan bize bildirdiğinizde sorunun giderilmesini sağlayabiliriz. Verilmiş olan siparişin kişiselleştirilmiş detaylarının ve belirtilenin dışında bir kusur olmadığı takdirde ürün size özel olarak üretilip tasarlandığı için iade ve değişim kabul edilmemektedir.

Kargo takip işleminizi, siparişiniz kargoya verildiğinde sistemimizde kayıtlı olan e-posta adresinize kargo takip numaranız e-mail olarak gönderilecektir ve siz de kargo firmasının resmi internet sitesine girerek kargo takip bölümünden siparişinizin kargodaki durumunu takip edebilirsiniz.